چرا ApplyRoad

همکاران ما در ApplyRoad ، مسیری را که شما باید طی کنید، پیش از این طی نموده ­اند و به سرعت قله ­های علمی در رشته خود را فتح نموده ­اند. این تجربه در زمان اندک بدست نیامده و آزمون و خطا، ویژگی اصلی آن بوده است. بنابراین با کمترین هزینه و بدون طی کردن مجدد این راه، انتخاب استراتژی ارتقای علمی خود را به ما بسپارید. این گروه در کوتاه­ترین زمان، رزومه علمی شما را متحول خواهد نمود تا در مصاحبه ­های علمی داخلی و خارجی، از رقبای خود پیش افتاده و بهترین فرصت های پیشرفت را از آن خود کنید.

بیایید مثالی ساده را مد نظر قرار دهیم. با ایجاد یک رزومه مناسب علمی، شما میتوانید به بهترین دانشگاه های دولتی داخل کشور به صورت رایگان راه یابید. در حالیکه نداشتن رزومه، میتواند شما را به استفاده از خدمات دانشگاه های آزاد و غیرانتفاعی هدایت نماید که برای هر ترم آن باید میلیون ها تومان صرف نمایید. تحصیل رایگان حق شماست و چه بسا با دانش بالا اما فقط به علت نداشتن مقاله و رزومه، پایین ­تر از افرادی قرار بگیرید که دانش شما را ندارند.

پس استفاده از خدمات ApplyRoad یک سرمایه ­گذاری برای تمام زندگی علمی و شغلی شماست. این مساله برای دانشگاه های خارج از کشور نیز صدق می­کند و شما میتوانید با یک رزومه قوی، از بورسیه ­های تحصیلی استفاده نمایید به جای آنکه هر ترم و سال تحصیلی مبلغی معادل ده ­هزار دلار به دانشگاه بپردازید. ما اراده شما برای ارتقا با استفاده از خدمات ApplyRoad را می­ستاییم.

تذکّر بسیار مهم:

گروه تحقیقاتی ApplyRoad به شما استاد و دانشجوی گرامی توصیه می نماید هر ژورنالی که ادعا نمود در آی اس آی نمایه شده است، نمیتواند مکان مناسبی برای چاپ مقالات شما باشد. غیر از لیست نشریات نامعتبر وزارت علوم ایران که در همین سایت قابل دسترس است، مجلات بسیاری وجود دارند که نیمه معتبر هستند و ممکن است بعد از مدتی به عنوان نشریات نامعتبر معرفی شوند و در این حالت، شما فقط زمان و پول خود را بدون اینکه ارزش علمی برای شما داشته باشد صرف نموده اید.

این گروه تنها با مجلاتی همکاری دارد که اعتبار آن اثبات شده باشد و فرآیند داوری منطقی داشته باشند. نکته مهم دیگر این است که بسیاری از دانشجویان ایرانی به علت ناآگاهی از فرآیند چاپ مقالات، در دام موسسات و نشریاتی افتاده اند که به صورت کاملا تقلبی، سایتی مشابه با سایت نشریه اصلی را طراحی نموده اند و با پرداخت مبلغی پول بدون داوری، مقالات را پذیرش میدهند و در واقع مقاله در نشریه ای غیر از نشریه اصلی ولی با نام مشابه چاپ میشود. این گروه آمادگی دارد ارزیابی مجلات مختلف را در یک روز کاری و به صورت رایگان برای اساتید و دانشجویان عزیز به انجام رساند.

در نهایت با توجه به اینکه بسیاری از شما عزیزان با علم جلوگیری از تخلف و کپی برداری علمی آشنا نیستید، توصیه میکنیم پیش از ارسال مقاله خود به یک ژورنال خارجی، متن خود را برای تشخیص میزان همپوشانی و امکان تقلب علمی یا 

Plagiarism

در یکی از نرم افزارهای رایگان زیر ارزیابی نمایید.