قدرتمندانه صحبت کنیم
جولین ترژر علاوه بر دانشی که در زمینه سخنرانی و ارتباطات دارد، مدرس و مربی صدا نیز می‌باشد و نکات مورد نیاز برای داشتن صدای مناسب در سخنرانی را نیز آموزش می‌دهد. او در این ارائه خود هفت عادت بزرگ و کشنده که بایستی در حین صحبت کردن از آنها دوری کنیم را توضیح می‌دهد. همچنین در ادامه چهار مبنای اصلی جهت تاثیرگذاری بیشتر کلام شرح داده می‌شود.
Why we all need to
practice emotional first aid
آقای گای وینچ در ارائه خود به اهمیت توجه به سلامت روح و روان می‌پردازد. او به عنوان نمونه تشریح می‌کند که آثار مخرب مشکلاتی همچون شکست، ترد شدن و تنهایی بر روی روح و روان ما بسیار پایدارتر از صدمات جسمی هستند و اگر نادیده گرفته شوند، بدتر خواهند شد و تاثیرات شدید بر روی زندگی فرد می‌گذارند. این ارائه به افراد در رسیدن به آرامش در مواجه با مشکلات روزمره کمک زیادی می‌کند.
The future of money
نها نارولا دارای مدرک دکترای علوم کامپیوتر از دانشگاه ام‌آی‌تی و پژوهشگر و فعال در زمینه ارزهای دیجیتال است. او در ارائه خود به این موضوع می‌پردازد که بیت‌کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده چگونه جهان ما را تغییر خواهند داد؟
?Who are you, really
The puzzle of personalit
پروفسور برایان لیتل استاد روانشناسی دانشگاه‌های هاروارد و کمبریج است. وی در ارائه خود با تاکید بر درون‌گرا یا برون‌گرا بودن، تفاوت‌های رفتاری و شخصیتی افراد را توضیح می‌دهد.
What I learned about freedom
after escaping North Korea
خانم یونمی پارک با بغضی سنگین در گلو از شرایط عجیب زندگی مردم در کره شمالی و فرار خود از این کشور می‌گوید. یونمی پارک از سوی رسانه بی‌بی‌سی به عنوان یکی از زنان برتر جهان معرفی شده است.
A celebration of natural hair
شاین کوکرن نویسنده و سفیر جنبش موی طبیعی در دنیاست. او در ارائه خود با بررسی جنبه‌های فیزیکی، ظاهری، روانشناختی و مردم‌شناسی، اهمیت توجه به موی طبیعی و عدم استفاده از مواد و ابزار گوناگون جهت رسیدن به مدل‌های دیکته شده به جامعه را بیان می‌کند.
Three ways to lose control of your brand
تیم لبرشت نویسنده و مشاور آلمانی در حوزه بازاریابی، تاثیرات شگرف دادن کنترل و حق انتخاب به کارکنان و مشتریان بر روی موفقیت سازمان را بررسی کرده است. او در ارائه خود از برندهایی که عادت‌ها، هنجارها و قوانین نانوشته دنیای کسب و کار را کنار گذاشته‌اند و به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کرده‌اند، سخن می‌گوید.
The linguistic genius of babies
پاتریشیا کاترین کوهل استاد علوم گفتار و شنیداری و مدیرعامل مؤسسه یادگیری و علوم مغزی در دانشگاه واشنگتن است. ایشان طی آزمایش‌ها و بررسی‌های پیشرفته بر روی مغر کودکان، حقایق عمیقی در مورد یادگیری ارائه کرده‌اند. اهمیت زمان و سن فرد در یادگیری زبان دیگر از دستاوردهای تحقیقات خانم کوهل است.
What is so special about the human brain?
چه چیز مغز انسان ویژه است؟ خانم سوزانا هرکولانو-هوزل متخصص علوم اعصاب اهل برزیل، با طرح این سوال، حقیقتی جالب در مورد ارتباط بین توانایی در پختن غذا و سیر تکاملی مغز بشر ارائه کرده است.
Are we born to run
داستان شنیدنی کریستوفر مک داگال پیرامون ارتباط دویدن و بقای انسان‌های اولیه. در این ویدئو، مک داگال پاسخ جالبی به این معما می‌دهد که چرا در حال حاضر قبیله تاراهومارا در مکزیک، سالم‌ترین و آرام‌ترین اجتماع بشری محسوب می‌شوند.
Friction
اصطکاک، عاملی هست که بایستی برای تغییر رفتارهای خودتان و رسیدن به مدل‌های دلخواه رفتار در دیگران، مورد توجه قرار دهید.
The truth about unwanted arousal
گزیده‌ای از ارائه خانم امیلی ناگوسکی، پیرامون موضوع انگیختگی ناخواسته یا انگیختگی ناهماهنگ (زمانی‌که بین پاسخ فیزیکی و تجربه لذت‌بخش، جدایی اتفاق می‌افتد)