نگارش بیانیه هدف یا SOP

بیانیه هدف یا SOP یکی از مدارک مهمی است که بسیاری از دانشگاه­های معتبر جهان از جمله دانشگاههای آمریکا و اروپا برای اخذ پذیرش، درخواست میکنند. هدف از درخواست این مدرک آن است که شخص بتواند به خوبی انگیزه­ ها، توانایی­ها و اهداف آتی خود را از ورود به آن دانشگاه و رشته خاص ارائه کرده و نظر هیئت تصمیم­ گیری را جلب نماید. بسیاری از دانشجویان بیانیه هدف (SOP) را همان بیان انشایی رزومه خود میدانند اما این اشتباه به ظاهر کوچک، میتواند منجر به عدم پذیرش تحصیلی آنها و در نتیجه تغییر مسیر آینده آنها گردد. گروه ApplyRoad با داشتن متخصصین نگارش بیانیه هدف یا SOP، نگارش این مدرک را برای شما با بالاترین کیفیت ممکن تضمین مینماید. لازم به ذکر است دانشجویان گرامی باید در نگارش SOP موارد زیر را همواره مد نظر قرار دهند:

– من به عنوان یک دانشجوی جدید، چگونه با دانشگاه مقصد، رشته هدف و امکانات آن مطابقت دارم؟ چه تجربه­ هایی دارم که من را از بقیه درخواست­ کنندگان متمایز میسازد؟

– انگیزه­ ها و توانایی­های من در ورود به آن دانشگاه و رشته خاص چیست؟

– این دانشگاه و رشته خاص چه تاثیری در آینده شغلی و تحصیلی من خواهد داشت که دانشگاه­های دیگر از آن برخوردار نیستند؟

– از بیان جملات کلیشه ­ای مانند اینکه (من همیشه علاقه داشته­ ام که یک دکتر شوم) جدا بپرهیزید.

– سعی نکنید در مورد آن رشته خاص اظهار نظری علمی و شخصی نمایید. بدیهی است اساتید متخصص آن حوزه علاقه­ ای ندارند در این بیان کوتاه، چیزی در مورد آن رشته از شما بیاموزند.

– طی چه فرآیندی شما توانسته­ اید به کار گروهی علاقه­ مند شوید؟ آیا در این زمینه نیز تجربیات خاصی دارید؟

گروه ApplyRoad خدمات مربوط به نگارش حرفه­ ای SOP را طی مراحل زیر برای شما به انجام میرساند:

  • آماده سازی بیانیه هدف به زبان فارسی و ارسال به دانشجو جهت تائید و بازبینی (بین ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ کلمه بسته به دانشگاه هدف)
  • ترجمه تخصصی بیانیه هدف توسط مترجمان گروه
  • ارسال برای ویرایش توسط ویراستاران آمریکایی و کانادایی که این مرحله باعث میشود ویرایش تخصصی و علمی بیانیه هدف شما توسط یک ویراستار آمریکایی  Native انجام شود. در صورت نیاز شما، تائیدیه ویرایش Native نیز به شما ارائه میگردد.

زمان مورد نیاز برای کل فرآیند: در حالت عادی ۲۰ روز و در حالت فوری ۱۰ روز

تعرفه: در حالت عادی هفتصد هزار تومان و در حالت فوری ۸۵۰ هزار تومان